Ubytovanie hostí

ŠDaJ M.Uhra poskytuje krátkodobé ubytovanie hosťom v bloku A a B.
V prípade záujmu o ubytovanie je potrebné, aby si každý hosť vytvoril rezerváciu prostredníctvom aplikácie

BLOK A – k dispozícii sú:

  • dva apartmány (A-1, A-2)
    Každý apartmán má jednu izbu s dvomi posteľami a jednu izbu – obývačku. V apartmáne sa nachádza chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a TV prijímač. K dispozícii je sociálne zariadenie (WC a sprcha).
  • dve jednolôžkové izby (H-1,H-2), na ktorých sa nachádza chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a TV prijímač. K dispozícii je spoločné sociálne zariadenie (WC a sprcha).
  • dve jednolôžkové izby (H-4,H-5) na ktorých sa nachádza chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a TV prijímač. K dispozícii je samostatné sociálne zariadenie (WC a sprcha).
  • dvojlôžková izba (H3) na ktorých sa nachádza chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a TV prijímač. K dispozícii je samostatné sociálne zariadenie (WC a sprcha).
  • Služobný byt – nachádza sa tu chodba, kuchyňa – je vybavená sporákom, rúrou, rýchlovarnou kanvicou, riadmi. V obývacej izbe je k dispozícii TV prijímač. Spálňa s dvomi posteľami, sociálne zariadenie a WC.
    Na spoločnej chodbičke sa nachádza chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnka.

BLOK B – k dispozícii je 5 buniek.

Na každej bunke sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby, ktoré využívajú spoločné sociálne zariadenie (WC, kúpeľňa). Na každej izbe sa nachádza TV prijímač.

xr:d:DAF6BxwSpaE:3,j:8856744314255836066,t:24011607