Stravovanie

Stravovanie

Zamestnanci a študenti majú možnosť stravovať sa v jedálni a bufete študentského domova na ulici J. Bottu 23.

Každý zamestnanec má v systéme vytvorený účet. Z voľného účtu môže stravník čerpať bez predchádzajúcej úhrady a vyrovnanie prebehne raz mesačne zrážkou zo mzdy. Zamestnanci majú nárok na taký počet obedov v mesiaci, koľko má odpracovaných dní v danom mesiaci. Každý zapísaný študent dennej formy štúdia má nárok na 2 dotované jedlá za deň.

Oznam pre zamestnancov-stravníkov platný od 1.10.2023

Obedy

Obedy na objednávku: výber zo 4 druhov hlavného jedla /polievka, hlavné jedlo, šalát, nápoj/ klasická kuchyňa, diétne /bezlepkové a bezlaktózové/, vegetariánske a múčne jedlá.

Obedy bez objednávky sú z dennej ponuky. Informácia pri výdajnom mieste.

Zrušenie  obeda na nasledujúci deň je možné do 13,30 hod, prípadne v deň výdaja stravy možno dať jedlo do burzy. Ak si toto jedlo niekto vyberie, pôvodnému stravníkovi nebude hodnota odpočítaná.

Objednávku, alebo zrušenie obeda cez internet je potrebne vždy potvrdiť a hlavne si zadať správnu výdajňu, kde budete chcieť obed dostať.ostať.

Bufet

Bufet sa nachádza na Bottovej ul. v pavilóne T.

V bufete si preukazom študenta za študentské / zamestnanecké ceny s dotáciou, alebo v hotovosti môžete zakúpiť rýchle občerstvenie, ktoré je v dennej ponuke:

  • bagety šunkové/syrovo – vajíčkové,
  • obložené žemle so syrom/rezňom,
  • zapekané panini,
  • toasty šunkové/syrovo – vajíčkové,
  • obložené kaiserky šunkové/salámové/syrové,
  • hydinový hamburger,
  • pizza / šunková, slaninová, olivová
  • Hemendex so šunkou
  • Omeleta
  • Miešané vajcia

V bufete si tiež pochutíte na čerstvých Fornettoch, párkoch, varených klobáskach, čerstvých šalátoch, zmrzline, cukrovinkách. Tiež nájdete 5 druhov kávy, 7 druhov čajov, horúcu čokoládu a široký výber nealko nápojov.

Ponuka platí počas pracovných dní od 11:00 do 13.30 hod.

OTVÁRACIA DOBA JEDÁLEŇ A BUFET

Obedy: 11:15 – 13:30 hod.

Večere (pondelok-Štvrtok) 16:45 – 17:45 hod.

Bufet:
Pondelok-Štvrtok    7:15 – 18:45 hod.
Piatok         7:15-14:00
Sobota          7:30-14:30

DOTÁCIA PRE ŠTUDENTOV 3,00 €

Študenti majú nárok na 2 jedlá denne s dotáciou 1,50 € na každé jedlo s možnosťou rôznych kombinácií obedov v jedálni a rýchleho občerstvenia v bufete.

DOBÍJANIE KREDITU NA PREUKAZ ŠTUDENTA

Kredit si môžete dobiť na internáte na Bottovej ul. nonstop v tankomate, ktorý sa nachádza vo vestibule internátu v bloku A, alebo v pokladni miestnosť č. 27 p. Šimeková, v hotovosti a cez terminál platobnou kartou.

Pre študentov z UCM a TU je potrebné, aby sa na stravu zaregistrovali v pokladni ŠDaJ M. Uhra, J. Bottu 23 (p. Jana Šimeková, internát blok A, číslo miestnosti 27).

Kontakt: Barbora Lukáčíková – barbora.lukacikova@stuba.sk